Forum gildii Armagedon

Forum gildi Armagedon w grze silkroad-Online


#1 31-03-2009 14:55:58

Agresion

Warlock

Zarejestrowany: 24-03-2009
Posty: 37
Punktów :   

Ciekawe/Potężne Skille

Jako warlock wiem że mój najsilnijszy (pewnie do końca tak będzie) to Blood Flower... potem moge mieć Death Flower ale to na 50+. Warlock ma sporo negatywnych buffów i czegoś w rodzaju negatywnych aur (zatrówanie,podpalanie,zpruchnianie itp) są też 2 potęzne skille "płapki" (czasem powalam tym ludzi na ctf) użycie tego na przeciwniku powoduje że nad jego głową pojawia się czaszka machająca szczęką... a po jakimś czasie zadaje sporo obrażeń wybuchająć z nienacka ;p. Przydatny czasem jest Ilusion zmieniający wygląd warlocka na niższy lvl nie raz bardzo niski często na innną klase, bądź też na chinese ... piszcie w tym temacie co wam się podoba w skillach znanych wam klas


60% polskiej młodzieży patrzy z optymizmem w przyszłość,pozostałe 40% nie ma pieniędzy na narkotyki.

http://img410.imageshack.us/img410/9117/destinysygn0qy2mc.jpg

Offline

 

#2 31-03-2009 20:02:46

Nessi

Gildiowicz

Zarejestrowany: 29-03-2009
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ciekawe/Potężne Skille

Cóż ja uwielbiam mój build, mam na myśli rogue (xbow+dagg) and warlock.
Mam narazie mastery 48 rog, i 30lock ponieważ wycofuje clera:)
Sprawdziłem ostatnio jak się mają skile locka do lvl:) Otóż mając 30lvl master locka na graczach ~35 lvl sleep, stun wchodzi bez problemu, oczywiście wcześniej poprzedzony Vampite Touch (skill po którym szansa na wbicie statusu jest znacznie większa).
Illusion jest dla mnie zbędny ponieważ rogue ma lepszy skill Duplicate.
Jak jestem w SM robię maski kokoru, które służą później jako moving scroll Będąc w DH wykorzystuje Earth Ghosty
Najbardziej lubię wykorzystywać skill Stealth czasami ktoś napisze "NOOB" ale cóż, tak samo mogę pisać jak używają manna shield. Co do Manna Shield i Bless'a.... wiadomi bless trwa krócej od MS. Nie raz spotkałem się z graczami którzy włączyli MS, ja by wyrównać szanse włączyłem Blessa, i gracz z MS poczekał aż Bless się skończy i wtedy wychodził na PVP -.-

może coś jeszcze dopiszę, ale to później teraz się śpieszę:) pozdro.....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lukasasuke.pun.pl www.bezdechowcy.pun.pl www.clannara.pun.pl www.klasa2011.pun.pl www.sebs.pun.pl